Otsing
Otsi uudist:
Otsi toodet:
Tooted
Figuurpudelid
Kange alkohol
Lahja alkohol
Toiduained
Vahuvein
Veinid
Tooted
Running Duck Western Cape Shiraz 75cl
No Sulphur, Vegan, Organic & Fair Trade.
Loe lähemalt
Cigarra Gran Passo Touriga Nacional - Cab.Sauv.
Loe lähemalt
Falima Wild Horse Brandy 35cl 36% Box
Loe lähemalt
Pusser`s British Navy Rum 70cl 40%
Nii kaua kui mäletatakse, on rumm ja meri ikka käsikäes käinud. Ka Kuninglikus Briti laevastikus oli 300 aasta vältel kombeks jagada meremeestele päevane doos rummi. Jagaja, inglise keeles pursuer, muutus meremeeste slängis Pusser’s-iks ning nii hakati ka jagatavat rummi nimetama Pusser’s rummiks. Igapäevane rummiratsioon õnnistas meremeeste päevi kuni 31. juulini 1970 aastal, mil Briti Admiralide Nõukogu otsustas rummijagamise lõpetada, kuna laevade juhtimiseks kasutatav keeruline elektroonika ei jätnud ruumi väikesteks näpukateks, mis kergelt vintis meremeestel ikka juhtuda võis. 1979 aastal taaselustas ettevõtja Charles Tobias Pusser’s rummi traditsiooni. Ta hankis Admiralide Nõukogust rummivalmistamise retsepti ning asutas oma ettevõtte Lääne-India saarestike, Briti Neitsisaartes asuvale Torola saarele. Pusser’s rummi valmistatakse sama kuningliku retsepti järgi, ilma ühtegi lisaainet lisamata ning seetõttu kutsutakse Pusser’s rumme rummide Single Malt-iks.
Loe lähemalt
Diplomatico Mantuano 8YO Rum 70cl 40% Box
Rikkalik ja täidlane rumm, mille aroomis on tume suhkur, rasked tammised noodid, mahagon, kaneel, üleküpsenud apelsin, apelsini liköör ja tume šokolaad. Siidjas ja velvetises maitses on tunda kreemjaid tamme vürtse, tsitrust ja magusat kakaod.
Loe lähemalt
Castillo de Montory Reserva 75cl
Veini laagerdatakse minimaalselt aasta aega tammevaatides ja lastakse 2 aastat järel küpseda pudelites. Aroom on pehme ja kergelt vürtsikas, milles on tunda alusmetsa, tamme ja tubaka noote. Maitse on keskmisest veidi õhem, pehme ja libisev. Veinis on tunda veidi vürtsikust ja tammisust. Sobib valgete liharoogade, hautiste, pasta ja pizza juurde.
Loe lähemalt
Calvados Boulard XO 50cl 40%
Loe lähemalt