Otsing
Otsi uudist:
Otsi toodet:
Tooted
Figuurpudelid
Kange alkohol
Lahja alkohol
Toiduained
Vahuvein
Veinid
Tooted
Cuvee Jean-Paul Gascogne Rose 75cl
Loe lähemalt
Faustino I Gran Reserva 75cl Box
Loe lähemalt
Tokaji Furmint Feledes 75cl
Värv: kuldkollane Aroom: küpsed puuviljad; aprikoosi, pirni karamelli, rosinaid, mesisust, ananassi, nüanss rabarberit. Maitse: vein on poolmagusa maitsega, mesine, küpsed magusad puuviljad ja järelmaitse, magus, mesine ja kerge hapukus pikendab järelmaitset Sobivus: soolakad juustud, kerged soolased suupisted ja puuvilja-juustukook. Areng: hea tarbida värskelt. Serv.temp: 6-8C, vertikaalne valgeveiniklaas.
Loe lähemalt
Gocce Catarratto - Pinot Grigio IGT 75cl
Viinamarjad korjatakse septembri keskel. Peale rootsude eemaldamist pressitakse virre, mida kääritatakse madaldatud temperatuuril 18-20 kraadi juures, et säilitada veinis maksimaalne aromaatsus ja värskus. Vein settib terastankides ning villitakse pudelitesse vahetult enne müümist. Aroom on rikkalik ja värske, milles on tunda eksootilisi puuvilju. Keskmisest kergema vein maitse on värske, veidi karge ja elav. Tunda on tsitrust ning õrnalt ka troopilisi puuvilju. Sobib aperitiivina, valgete kalaroogade ja kergete suviste toitude juurde.
Loe lähemalt
Quinta das Setencostas Alenquer Branco BIB 300cl
Alenquer\\\'i savine ja paekivine pinnas ning viinamarjade küpsemist pikendav Atlandi jahe briis loovad ideaalsed tingimused väga hea veini valmistamiseks. Valmistamine: viinamarjad on pressitud septembri esimesel nädalal. Marjad eemaldatakse rootsudest ning esimesest pressist väljavoolav värske mahl kääritatakse kontrollitud temperatuuril 16-18 C juures. Värvus: Kuldkollane. Aroom: värske ja elav, väga aromaatne ja puuviljaline. Tunda on troopiliste puuviljade aroome. Maitse: hea struktuuriga värske ja marjane vein. Veini rohke happesus on marjasusega heas tasakaalus, järelamaitse on pikk ja elav. Sobib: kana ja kalkunilihaga ning kooreses kastmes valmistatud kalaroogadega, punase kala ning koorikloomadega. Serv: 6°C - 8°C, bordeaux valgeveiniklaas. Arengupotentsiaal: nautida võimalikult värskelt.
Loe lähemalt
Schmetterling Riesling Trocken 75cl 10,5%
Peale küpsete ja tervete marjade väljasorteerimist pressitakse õrnalt värske viinamarjamahl, mida kääritatakse kontrollitud temperatuuril. Käärimistemperatuuri alandamine aitab tuua esile Rieslingu värskuse ja aromaatsuse. Schmetterlingi kuiv Riesling on sama mänglev ja elav nagu etiketil kujutatud liblikate lennuteekond. Aroom on värske ja puuviljaline. Keskmisest veidi täidlasem vein on mängleva maitsega milles on tunda laimi ja tsitrust. Järelmaitse on väga pikk, kuiv ja õrnalt mineraalne. Sobib heledate kalaroogade, mereandide, kergete kooreta salatite ja vürtsikate suupistete juurde.
Loe lähemalt
Vistamar Brisa Chardonnay 75cl
Tšiili Keskoru parima mikrokliimaga viinamarjaväljadelt korjatud marjad kääritatakse kontrollitud temperatuuril, et tuua esile Chardonnay viinamarja värskus, pehmus ja puuviljalisus. Värskes aroomis on tunda papaiat, valget virsikut, küpset pirni ja õrna tamme nüanssi. Poolkuiva veini maitse on moosise alatooniga, milles on tunda tsitrust ja vaniljet. Sobib kana ja kalkunilihaga ning kooreses kastmes valmistatud kalaroogadega.
Loe lähemalt