Otsing
Otsi uudist:
Otsi toodet:
Tooted
Figuurpudelid
Kange alkohol
Lahja alkohol
Kangestatud veinid
Toiduained
Vahuvein
Veinid
Lahja alkohol
Ferreira Dona Antonia Reserva Porto 75cl 20% Tube
värv: granaatpunane aroom: arenenud veini lõhnaga, kompleksne, rikkalik, intensiivne. tajuda värskeid ja kuivatatud puuvilju: tumedad kirsid, põldmarjad, mustikad. maitse: täidlane, magus, marjane, pehmed vaevu tajutavad puidu ja marja tanniinid. sobivus: šokolaadi koogid, marja- ja puuviljakoogid tumedatest viljadest, küpsed juustud (cheddar) ja sinihallitusjuustud. areng: valmis tarbimiseks. kinnises pudelis võib säilitada pikalt. serv.temp: 16C, serv.klaas portveini copita.
Loe lähemalt
Ferreira Porto Branco 75cl 19,5%
Värv: kuldne värvus. Aroom: värske, intensiivse lõhnaga, omades valgete lillede ja eksootiliste puuviljade aroomi. Maitse: täidlane, pehme, hea tasakaaluga, magusa maitsega vein. Keskmaitse rohke, rikas, magusad, küpsed puuviljad ja järelmaitse intensiivne, pikk, kus tajuda kergelt puidu nüansse, puuviljade hapukust, alkoholi ja see kõik on tõeliselt heas tasakaalus. Sobivus: hea nautida jahutatult kui aperitiiv või iseseisvat jooki või koos kuivatatud puuviljadega ja soola mandlitega. Samuti hea poolkõva mõnevõrra soolasema juustuga. Nauditav ka segujookides 1:1 koos jää ja Tonik veega ja sidruni või lime’ga. Arengupotentsiaal: võib kohe nautida või säilitada pikka aega vertikaalasendis pimedas, jahedas kohas 15?C temperatuuri käes. Kui veinipudel avatakse siis võib veini tarbida veel kuni 1 nädal.
Loe lähemalt
Ferreira LBV Porto 75cl 20,5%
värv: rubiinpunane aroom: tajuda küpseid tumedaid marju, šokolaadi, rosinaid, violetseid lilli ja vürtse. maitse:täidlane, magus - marjane, heas tasakaalus (tanniin ja magusus) ja pika marjase järelmaitsega. sobivus: šokolaadikook, marja-puuviljakoogid, küpsed- ja soolased juustud. areng: vein on tarbimiseks valmis. serv.temp: 14 - 16C, portveini copita Jääksuhkrut 85,80 g/l.
Loe lähemalt
Ferreira Porto Ruby 75cl 19,5%
värv: rubiinpunane aroom: intensiivne, värske, magus marjane: kirsid, põldmarjad, mustikad, ploomid. maitse: keskmise täidlusega, magus, marjane - puuviljane. Järelmaitses pehmete marja tanniinidega. sobivus: soolaste suupistetega, soolapähklitega, tumedatest marjadest ja puuviljadest valmistatud desserdid, juustudega. areng: vein on tarbimiseks valmis. serv.temp: 14-16C, portveini copita
Loe lähemalt
Ferreira Old Tawny Porto 10YO 75cl 20% Tube
värv: granaat-punane aroom: tajuda liköörsust ja kuivatatud puuvilju, lisaks vürtse ja puidu tanniine. maitse: täidlane, intensiivne, liköörne ja tajuda veel puidu tanniinide tulisust. areng: vein on valmis tarbimiseks. serv.temp: 16 - 18C, portveini copita
Loe lähemalt