Otsing
Otsi uudist:
Otsi toodet:
Uudised
Viña Emiliana valiti Inglismaal aasta roheliseks ettevõtteks
30.03.2012
Inglismaa prestiižne ajakiri “The Drinks Business” valis Viña Emiliana aasta roheliseks ettevõtteks. See on veini ja alkoholi valdkonnas kõrgema kategooria auhind kogu maailmas. Auhinnatseremoonia toimus 26. märtsil Londonis.

Emiliana üheks eesmärgiks on olnud saada Tšiili ainsaks ning maailmas üheks suurimaks 100% orgaanilise kõrgkvaliteetse veini tootjaks. „Kui me alustasime selle projektiga enam kui 10 aastat tagasi, olime me innovaatorid ja visionäärid. Tänaseks oleme veendunud, et on täiesti võimalik olla 100% orgaaniline ja säästlik nii sotsiaalses, keskkondlikkus kui ka majanduslikus perspektiivis. Me oleme ääretult uhked selle tunnustuse üle ning see motiveerib meid jätkama tööd samas suunas,“ sõnas Viña Emiliana peadirektor José Guilisasti.

Lisaks sellele võitis Emiliana ka jätkusuutlikkuse auhinna, edestades veinitootjaid nii Austraaliast, Uus-Meremaalt, Suurbritanniast, Portugalist kui ka mujalt.

1998. aastal alustas Viñedos Emiliana programmiga, mille eesmärgiks oli orgaaniline ja biodünaamiline veinitootmine, kus ei kasutata pestitsiite, taimemürke ega sünteetilisi väetiseid.