Otsing
Otsi uudist:
Otsi toodet:
Uudised
Täna algab Marie Brizard baarmenide võistlus.
26.11.2012
Marie Brizard’i poolt Bordeaux’s korraldataval kokteilivõistlusel on üle 30 esindaja erinevatest riikidest. Alates 1982. aastast toimuv International Bartender Seminar on üks mainekamaid baarmenide võistlusi.

Eestit esindav Kristo Tomingas on rahvusvahelistelt kokteilivõistlustelt võitnud juba üle 40 esikolmiku koha ning on sel aastal Eesti Baarmenide aasta karika võitja. Oma Citronelle nimelise kokteiliga läheb Kristo ka Marie Brizard’i võistlusele esikohta püüdma:
Minu kokteil on koostatud Eesti inimese maitse järgi: see on kergesti joodav ja toob erinevate koostisosade maitsed hästi esile. Tegemist on  värske ja mõnusa „võidujoogiga“!

6000€-se auhinnafondiga võistlusel peavad baarmenid 7 minuti jooksul valmistama oma isikliku retsepti järgi koostatud kokteili. Kohtunikud hindavad kokteilivalmistamise tehnikat, kokteili välimust ja maitset. Finaali pääsenud võistlejad saavad ülesande valmistada kokteil etteantud jookidest, mille nimistu on võistlejatele üllatus.

Marie Brizard’i siirupeid ja kokteile importiva AS Valior müügijuht William Vesilinnu sõnul selgub võitja teisipäeval ning arvestades Kristo head vormi ning väga hästi tasakaalustatud kokteili, on tema võiduvõimalused kõrged.

Kristo Tominga kokteil Citronelle